Atpakaļ

Baltu kluba valdes paziņojums – vēstule S. Lodiņas kundzei

 

            Cienītā Solvita Lodiņas kundze!

No publikācijām internetā ir redzams, ka Jūsu darbība tiek saistīta ar Baltu kluba simboliku. Jūs ļoti labi esat uztvērusi un pelnīti popularizējat mūsu kluba simbolikas spēku. Baltu kluba simbolikas grafiskajā dizainā ir ielikts gan spēks, gan mākslinieciskā prasme, gan sakrālās zināšanas simbolu vēsturē, veidošanā un darbībā ar tiem.

Baltu klubs un kluba simbolikas autors jūtas pagodināts, ka viņu neapšaubāmi skaistā simbolika ir radoši rosinājusi Jūsu fantāziju un iztēli, tomēr vēlas Jums atgādināt to, ko Jūs, cienītā Lodiņas kundze, neapšaubāmi pati zināt – Jūs un Jūsu domubiedri izmantojat Baltu kluba simboliku, kuras dizainam ir autors un tapšanas vēsture. Baltu kluba simbolikas grafisko dizainu speciāli šim mērķim ir veidojis Pauls Stelps. Kluba simbolika ir viņa mākslinieciskās jaunrades darbs. To aizsargā autortiesības.

Tāpēc, Baltu klubs un darba autors aicina cienījamo Lodiņas kundzi un viņas domubiedrus, izmantojot mūsu simboliku, darīt to saskaņā ar Baltu kluba statūtiem, saskaņojot to ar Baltu kluba valdi un izdarot attiecīgas norādes uz Baltu klubu un tā simbolikas autoru.

 

Baltu kluba valde