Atpakaļ


tautastribunals.eu mājas lapā ir parādījies komentārs, kurā tiek pieminēts Baltu Klubs:

"Linards Grantins 27. jūl 22:30

Kāds man par Bubindusu pēc https://tautastribunals.eu/ publikācijas atsūtīja šādu informāciju: —————– “Andrejs Bubinduss idejas smeļas no filozofa Paula Stelpa, kurš vada biedrību Baltu klubs. Mājas lapa ir https://l.facebook.com/l.php Stelpa pasākumos Bubinduss spēlē klavieres.Baltu klubs ir sekta un Bubinduss ir tās loceklis. Sektas līderim autoritātes ir Rērihs un Blavatska. Kaut kādā ziņā viņi virza Krievijas intereses, tāpēc arī Bubinduss sevi atzina par Krievijas imperiālistu. Viņi uzskata sevi par seno Baltu druīdiem un priesterienēm. Īsāk sakot, baigais kokteilis no Krievijas Altaja līdz angļu Stonhedžai.Sektas līderim apkārt ir daudz jaunas, nevainīgas meitenītes. Tas arī ir tas mūžīgās jaunības eliksīrs. Kad līderis mirs, tad daudzi sektantisti ies līdzi kapā vadonim, jo būs zaudējuši dzīves jēgu. Man tas viss skauž, jo nemāk apvārdot cilvēkus, plus vēl arī muļķot. Lai apkarotu mani, savulaik, Baltu kluba vadonis P.Stelps sadarbojās ar odiozo baltkrievu Rihardu Bunku, tiekoties Zinātņu akadēmijas telpās.“"


Šim komentāram ir vēl divi citi komentāri:


Baltu kluba meitenes: 24. decembris 16.13

"Tas "kāds", kurš Jums, Grantiņa, kungs, aizsūtīja ziņas par Baltu Klubu ir kādreizējais par meliem un cūkošanos no Baltu Kluba izslēgtais kādreiz Neatkarīgajā policijas arodbiedrībā vadošais Māris Bērziņš. Mēs 3 jaunākās un "hmmmm" (paldies par komplimentu) nevainīgās meitenītes esam 35, 35 un 27 gadus vecas, bet visiem neprecētajiem latvju bāleliņiem tagad būs zināt, kur ir jaunu un nevainīgu meitenīšu atradnes Latvijā. Tad jau visiem, kuri grib sev kādu jaunu un nevainīgu noskatīt (kas tagad ir liels retums) būs šurp uz Baltu Klubu steigt. Paldies, Māri, par reklāmu! Pateicīgās Baltu Kluba jaunavas!"


un

Baltu kluba meitenes - Administratoram: 24. decembris 16.29

"Tad, Tu, mūsu komentāru liksi iekšā vai nē? Vai arī Tu liec iekšā tikai Bērziņa piesūtītos materiālus? Kur te ir abu pušu uzklausīšana "Tavā tribunālā"? Varbūt, ka Latvijā, pienācis laiks alternatīvam tribunālam? Kādreiz jau Tu, Stelpa dzejolīti bija pirmajā lapā ielicis. Kādreiz jau Tev Stelps bija labais - mēs, meitenītes, to atceramies! Un ar ko tad Māra Bērziņa draugs un darījumu partneris - cīņubiedrs, ar kuru abi savulaik tēloja labo un slikto policistu, ir tik odiozs? Ar ko viņš ir odiozāks par M.Bērziņu? Vai Tu, zini, kur Tu roc un kam vari uzrakties? Varbūt, ka nevajag spēlēties ar svešām rotaļlietām, kuru izcelsmi Tu nezini."